Ubytování v historické části Prahy

Hotel Černý slon nabízí kvalitní ubytování v originálních prostorech nejkrásnější části Prahy, ve Starém Městě pražském. Naše pokoje jsou uchráněny od rušného prostředí Staroměstského náměstí, ale výhody poskytují stejné. Výhledy na historii Prahy 1 jsou stejně zajímavé i u nás.

Z naší hotelové restaurace Vám rádi donesou jídlo až na pokoj.

Popis jednotlivých typů pokojů:

Jednolůžkový pokoj

Kvalitní nábytek obsahuje nejen šatní skříň, minibar a zrcadlo, ale také psací stůl se židlí. V moderně vybavené koupelně je kromě běžného vybavení jako WC také bidet, vana a fén. Z moderních technických zařízení jistě využijete trezor, telefon, satelitní televizi a zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

1_hotel_cerny_slon_05_LQ_

Dvoulůžkový pokoj

Velká manželská postel nebo 2 oddělené postele (pokoj typu Twin), šatní skříň, minibar, zrcadlo a psací stůl se židlí jsou i zde doplněny trezorem, telefonem, satelitní televizí a zdarma Wi-Fi připojením k internetu. Moderně vybavená koupelna obsahuje kromě běžného vybavení jako WC také bidet, vanu a fén.

1-3_

Třílůžkový pokoj

Velká manželská postel s jednou oddělenou postelí, nebo 3 oddělené postele. Šatní skříň, minibar, zrcadlo a psací stůl se židlí jsou i zde doplněny trezorem, telefonem, satelitní televizí a zdarma Wi-Fi připojením k internetu. Moderně vybavená koupelna obsahuje kromě běžného vybavení jako WC také bidet, vanu a fén.

4-3_

4 podkrovní pokoje jsou klimatizovány.

Doporučujeme naši nabídku balíčků šitých na míru, které naleznete v rezervační části.

Pokud se ve Vámi poptávaném termínu neobjevují žádné pokoje pro online rezervaci ubytování, prosíme, napište nám email přímo do hotelu na slon@hotelcernyslon.cz a my ještě jednou překontrolujeme obsazenost pokojů.

HOTEL ČERNÝ SLON v Praze hodnocení